Descriere produs
APLICATII:
Retelele de distributie a apei, legate de domeniul constructiilor
Alimentarea cu apa in general
Irigarea gradinilor, a parcurilor și a terenurilor de sport","Debit maxim, m3/h
9,6
Inaltimea maxima de pompare
75 m
Presiunea maxima de lucru
7,5 bar
Temperatura maxima a lichidului
40°C
Diametru aspiratie
G2
Diametru refulare
G2
Conectare electrica
400 V, trifazat
Putere motor
0,9+0,9 kW
Tip motor
2 poli
Retelele de distributie a apei, legate de domeniul constructiilor
Alimentarea cu apa in general
Irigarea gradinilor, a parcurilor și a terenurilor de sport","Debit maxim, m3/h
9,6
Inaltimea maxima de pompare
75 m
Presiunea maxima de lucru
7,5 bar
Temperatura maxima a lichidului
40°C
Diametru aspiratie
G2
Diametru refulare
G2
Conectare electrica
400 V, trifazat
Putere motor
0,9+0,9 kW
Tip motor
2 poli
Specificații tehnice
| Putere motor | 0,9+0,9 kW |
| Debit maxim (m�/h) | 9.6 |
| �nal?ime refulare (Hmax) | 75.0 m |
| Presiune maxima | 7,5 bar |
| Temperatura maxima lichid | 40°C |
| Diametru refulare | G2 |
| Diametru aspira?ie | G2 |
| Conectare electrica | 400 V, trifazat |
| Tip motor | 2 poli |
Grup Pompare 2 Pompe cu Variator Ebara K2GPE CVM A/12 EDT 304M
34.315,89 lei