Descriere produs
APLICATII:
Retelele de distributie a apei, legate de domeniul constructiilor
Alimentarea cu apa in general
Irigarea gradinilor, a parcurilor și a terenurilor de sport","Debit maxim, m3/h
9,6
Inaltimea maxima de pompare
63 m
Presiunea maxima de lucru
6,3 bar
Temperatura maxima a lichidului
40°C
Diametru aspiratie
G2
Diametru refulare
G2
Conectare electrica
230 V, monofazat
Putere motor
0,75+0,75 kW
Tip motor
2 poli
Retelele de distributie a apei, legate de domeniul constructiilor
Alimentarea cu apa in general
Irigarea gradinilor, a parcurilor și a terenurilor de sport","Debit maxim, m3/h
9,6
Inaltimea maxima de pompare
63 m
Presiunea maxima de lucru
6,3 bar
Temperatura maxima a lichidului
40°C
Diametru aspiratie
G2
Diametru refulare
G2
Conectare electrica
230 V, monofazat
Putere motor
0,75+0,75 kW
Tip motor
2 poli
Specificații tehnice
| Putere motor | 0,75+0,75 kW |
| Debit maxim (m�/h) | 9.6 |
| �nal?ime refulare (Hmax) | 63.0 m |
| Presiune maxima | 6,3 bar |
| Temperatura maxima lichid | 40°C |
| Diametru refulare | G2 |
| Diametru aspira?ie | G2 |
| Conectare electrica | 230 V, monofazat |
| Tip motor | 2 poli |
Grup Pompare 2 Pompe cu Variator Ebara K2GPE CVM A/10 EDT 304M
33.887,78 lei